logo

Choose a School

Наша команда

Home » About » Наша команда

Роботою асоціації CAPS-I керує обраний Виконавчий комітет, сформований за географічним принципом. Виконавчий комітет обирається членами асоціації CAPS-I на 2-річний термін на щорічному Загальному з’їзді, що проходить у травні.

Склад Виконавчого комітету CAPS-I на 2018–2019 рр.:

Dr. Jeff Davis, Президент - email: jedavis@sd61.bc.ca

Mr. Kim Hoffart, Віце-президент & Saskatchewan/Manitoba Region email: KHoffart@gscs.ca

Mr. Dave Driscoll, Скарбничий & Alberta/NWT Region email: dave.driscoll@pallisersd.ab.ca

Ms. Angela Olson - British Columbia/Yukon Region email: olson_angela@surreyschools.ca

Mr. Geoff Best – Ontario Region  email: geoff.best@ocdsb.ca

Ms. Suzanne Gagnon - Quebec/Atlantic Region email: suzanne@pacnb.org

Ms. Bonnie McKie - Виконавчий директор email: info@caps-i.ca

Ms. Lisa Williamson - Координатор з маркетингу та зв’язків email: admin@caps-i.ca

 

From left to right: Jeff Davis, Sheila McLeod, Dave Driscoll, Bonnie McKie, Lisa Williamson, Kim Hoffart, Angela Olson, Sarah Noad & Suzanne Gagnon (Geoff Best not pictured here)