logo

Choose a School

Ekibimiz

Home » About » Ekibimiz

CAPS-I seçimle belirlenen, coğrafi olarak temsil edilen bir Yürütme Kurulu tarafından yönetilmektedir. Yürütme Komitesi, Mayıs ayında yapılan Yıllık Genel Kurul’da CAPS-I üyeleri tarafından 2 yıl süreyle seçilir.

CAPS-I’nın 2018-2019 dönemi Yürütme Komitesi şöyledir:

Dr. Jeff Davis, Başkan - email: jedavis@sd61.bc.ca

Mr. Kim Hoffart, Başkan Yardımcısı & Saskatchewan/Manitoba Region email: KHoffart@gscs.ca

Mr. Dave Driscoll, Mali İşler & Alberta/NWT Region email: dave.driscoll@pallisersd.ab.ca

Ms. Angela Olson - British Columbia/Yukon Region email: olson_angela@surreyschools.ca

Mr. Geoff Best – Ontario Region  email: geoff.best@ocdsb.ca

Ms. Suzanne Gagnon - Quebec/Atlantic Region email: suzanne@pacnb.org

Ms. Bonnie McKie - Yönetici Müdür email: info@caps-i.ca

Ms. Lisa Williamson - Pazarlama ve İletişim Koordinatörü email: admin@caps-i.ca

 

From left to right: Jeff Davis, Sheila McLeod, Dave Driscoll, Bonnie McKie, Lisa Williamson, Kim Hoffart, Angela Olson, Sarah Noad & Suzanne Gagnon (Geoff Best not pictured here)